| مدل | PD12EW |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| ضریب توان | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | ۲۰ تا ۲۵۰۰ کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | کامینز |
| قدرت خروجی | 16KW 20KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled , |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 6.5kw to 1000kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | یانگدونگ |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| قدرت خروجی | 12KW 15KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kva تا 200kva |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22kva تا 220kva |
| جاری | 50 آمپر تا 500 آمپر |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل فوتون لوول |
| قدرت خروجی | 30kw 38kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Ricardo، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |