| Standby power | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder Air cooled diesel engine |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kva تا 200kva |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22kva تا 220kva |
| جاری | 50 آمپر تا 500 آمپر |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل فوتون لوول |
| قدرت خروجی | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| قدرت نامی | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22KW / 28 KVA |
| موتور | فونتون / لوول |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| قدرت خروجی | 1250KVA /1000KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| شماره فاز | 3 |
|---|---|
| ضریب قدرت | 0.8 |
| مدل موتور | FPT FPT/C13 |
| ساختار جنست | بی صدا |
| کلاس عایق | اچ |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | یانگدونگ |
| قدرت نامی | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 87A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | موتور کامینز |
| تایپ کنید | قابل دفاع |
|---|---|
| موتور | 178FAE |
| دینام | 100٪ مس |
| صفحه کنترل | متر دیجیتال یا عادی |
| روش های خنک کننده | هوا خنک |