| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 36A |
| ولتاژ | 220/380 ولت، 230/240 ولت |
| موتور | موتور کامینز/ 4B3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F |
| قدرت نامی | 20kva/16kw |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22KVA/ /18KW |
| موتور | موتور دیزل کامینز 4B3.9-G1 |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DEEPSEA / SMARTGEN / HARSEEN |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kva تا 200kva |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22kva تا 220kva |
| جاری | 50 آمپر تا 500 آمپر |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل فوتون لوول |
| قدرت خروجی | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | کامینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| نوع ژنراتور | 40 فوت مخزن قله |
|---|---|
| مدل موتور | کامینز KTA50-GS8 |
| دینام | استامفورد / مِک آلت |
| کنترل کننده | DEEPSEA 7320 |
| مخزن سوخت | 6 ساعت در 100٪ بارگذاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 32kw/40kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 57.6A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / 4BT3.9-G1 |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7000W / 7000KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 15A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | 192FAE |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 25-200 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | ریکاردو |