| قدرت (نخست / آماده به کار) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 180A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FA |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 2 کیلو وات / 2 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 5A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 178F |
| داده های اصلی | 2 اینچ ، 3 اینچ ، 4 اینچ |
|---|---|
| مکش | 50 تا 100 متر مربع |
| قدرت | 2.8 ، 4 ، 6.3KW |
| موتور | 170F (E) ، 178F (E) ، 186F (E) |
| دینام | 100٪ مس |
| مدل | PD12EW |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| ضریب توان | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| آمپر | 300 |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ / 60HZ |
| ولتاژ | 120/220/240 |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| فاز | تک فاز |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 63A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ISUZU 4JB1TA |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| مدل | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| ضریب توان | 0.8 |
| حداکثر مکش (متر) | 8 متر |
| موتور مدل | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |
| موتور | دیزل ژنراتور CUMMINS/FPT Smartgen |
|---|---|
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | یک سال |