| قدرت خروجی | 800kw 1000kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 12KW 15KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 21.6 |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | پرکینز |
| قدرت خروجی | 400KW 500KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 120KW 150KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 1000kW 1250kV |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 1000kW 1250kV |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 60KVA 48KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 86A |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت، 230 ولت / 400 ولت |
| موتور | Perkins-1103A-33TG2 |
| قدرت خروجی | 10kva تا 80kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | قدرت پرکینز اصلی انگلستان |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت نامی | 150KVA/120KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | پرکینز اصلی انگلستان /1106A-70TAG2 |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |