| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 40kw 50kva |
| مدل Genset | GP55FWS |
| قدرت آماده به کار | 44KW 55KVA |
| مدل موتور | 4DX22-65D |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 8 کیلو ولت آمپر |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| نوع سیلندر | 1 سیلندر 4 زمانه |
| نوع شروع | برقی / استارت دستی |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 110kw تا 682kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت | 1500RPM / 1800RPM |
| نوع سیلندر | 6 سیلندر و 4 سیلندر 12 سیلندر |
| فرماندار نوع | مکانیکی / الکتریکی |
| قدرت قدرت | 14KW 15.5 KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| سیستم راه اندازی | استارت برقی |
| سیلندر | دو سیلندر |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |