| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 6kW تا 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | کوبوتا |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 63A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ISUZU 4JB1TA |
| نوع نور | 4X400W / 4X1000W متال هالید |
|---|---|
| نوع موتور | قدرت دیزل، 186FA هوا خنک، تک سیلندر، 4 سکته مغزی |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| Light type | 4x1500W metal halide |
|---|---|
| Engine type | Laidong / KM380 |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 16kw 20ka |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| قدرت خروجی | 10kva تا 80kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | قدرت پرکینز اصلی انگلستان |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |