| قدرت خروجی | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | پرکینز اصلی انگلستان |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 16KW 20KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Output Power | 5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت خروجی | 16KW 20KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | پرکینز اصلی انگلستان |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 100KVA/100KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 200A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | پرکینز / 1104C-44TAG2 |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 50A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / 4B3.9-G1 |
| قدرت خروجی | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |