| موتور | مجموعه ژنراتور دیزل FAWDE |
|---|---|
| دینام | چین استامفورد |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | AC سه فاز |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| موتور | دیزل ژنراتور CUMMINS/FPT Smartgen |
|---|---|
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | یک سال |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Control System | Manual/Automatic |
| Power | 20kw-2000kw |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Power | 20kw-2000kw |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Fuel | Diesel |
| Cooling System | Air/Water |
| Structure | Open/Silent/Container |
|---|---|
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Control System | Manual/Automatic |
| Export Markets | Global |
| Voltage | 400V/230V/110V |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |