| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 year or 1000 hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 year or 1000 hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Power(Prime/Standby) | 7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 26A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE 4 stroke |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| مدل | PD12ST |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| نوع ژنراتور 10kva | قابل حمل / نوع صدا سکوت خاموش |
| ضمانت ژنراتور 10kva | 12 ماه / 1000 ساعت |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| مدل | PD6500T |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |